O nás

Rodinné centrum ROZÁRKA je rodinným centrem, kde se setkávají rodiny, děti s různým zdravotním či sociálním handicapem a děti zdravé.

 

"INTEGRACE ZDRAVÝCH A HANDICAPOVANÝCH DĚTÍ, MLÁDEŽE A DOSPĚLÝCH DO SPOLEČNOSTI"

 

VOLNOČASOVÉ AKTIVITY & ZOOTERAPIE & PRORODINNÉ SOCIÁLNÍ SLUŽBY &  VZDĚLÁVÁNÍ

V SOULADU S OCHRANNOU PŘÍRODY A ŽIVOTNÍHO PROSTŘEDÍ

ENVIRONMENTÁLNÍ VZDĚLÁVÁNÍ, VÝCHOVA A OSVĚTA

 

Pracuje s dětmi, mládeží, dospělými a seniory, handicapovanými osobami a širokou veřejností. Soustředí se na sociální integraci a prevenci. Je otevřeno organizovaným i neorganizovaným jednotlivcům i skupinám a široké veřejnosti, které zde najdou zábavu, vzdělání i kamaráda. Nabízí smysluplné trávení volného času.

Dětem handicapovaným i zdravým nabízí vybavenou hernu, celoroční i prázdninové aktivity a zooterapii (Aktivity a Terapie s Asistencí Zvířat - ATAZ). Rodičům i široké veřejnosti možnost seberealizace vzdělání a odpočinku, pomoc a podporu, možnost zprostředkování návazných služeb, poradenství směřující k využívání doplňkových služeb a podpoře členů rodiny, aktivity v oblasti podpory zaměstnávání.

 

Jsme nezisková organizace, která odvádí svou práci zcela profesionálně, kvalitně a s dlouhou tradicí. Nebojíme modernizace a nových zážitků. Naše organizace se stará o mnohé a snaží se být organizací prakticky prospěšnou.  Našim klientům a návštěvníkům nasloucháme a snažíme se co nejvíce vyhovět jejich individuálním požadavkům. S tím nám pomáhají naši sponzoři a dobrovolníci. Doufáme, že u nás naleznete pro Vás atraktivní a příjemné prostředí a že naše organizace bude místem, kde se budete cítit uvolněně a pohodlně. Svých návštěvníků si velmi vážíme a největším vyznamenáním pro nás je, když se k nám rádi vracejí. Navštivte nás a sami budete moci naši činnost posoudit popřípadě se stát jedním z nás. Vaši podporu jistě uvítáme.

Navštivte nás na zahradě se ZOOkoutkem zahrádkářská kolonie v osadě Husova kolonie, 370 04 České Budějovice 3 Pražské předměstí, sjezd z Nádražní ulice, nedaleko zastávek MHD "Strakonická Möbelix". Zahrada má bezbariérový přístup.  Jistě nebudete čas, který u nás strávíte, pokládat za zbytečný. V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte  kontaktovat.

Provozní doba individuálně, dle domluvy viz Kontakt