Rekondiční pobyty

"Integrovaná vícedenní akce pro handicapované s asistencí zvířat."

                                                                        termín               24.06.-26.06.           OBSAZENO

Integrovaná vícedenní akce pro handicapované s asistencí zvířat.

Hlavní náplní integrovaného rekondičního pobytu s asistencí zvířat (koterapeutů) je pěší turistika za léčivými prameny podhůří Jizerských hor s ohledem na handicap účastníků. Realizace zoorehabilitace, tematické hry, soutěže, výlety, prohlídky měst a památek, rekreační i sportovní vyžití nejen v areálu campu. V okolí se nachází několik vodopádů a přírodních koupališť. Lze využít nabídky léčebných procedur nedalekých Lázní Libverda. Oblast je bohatá na zajímavé historické i sakrální památky a kulturní zajímavosti, vyhlídky a rozhledny. Turistické trasy v mírně kopcovitém terénu s množství vedlejších silnic, lesních a polních cest jsou díky své nenáročnosti vhodné i pro rodiny s dětmi.

Pobyt je určen zdravými handicapovaným jak jednotlivcům, tak rodinám, handicapovaným s doprovodem (asistentem), asistentům zoorehabilitace a terapeutům.

Ubytování v Rekreačním a sportovním areálu Raspenava s koupalištěm a s hřištěm na beachvolleyball. K dispozici jsou dvoulůžkové a třílůžkové pokoje, společenská místnost, společné sprchy, umývárna, WC. V případě bezbariérovosti s dopomocí ubytování v chatkách.

Stravování vlastní.. K dispozici zařízená kuchyňka s jídelnou. V areálu bufet s rychlým občerstvením. Bohatý výběr restaurací v obci s celodenní nabídkou stravování. Po dohodě lze zajistit dodávku jídel přímo do areálu (osobní odběr nezbytný).

Změna vyhrazena (změna místa pobytu či termínu konání aj.).        Akce je realizována při minimální účasti 6-ti osob.

 

Cena:                         4 500 Kč                                                                                         Změna vyhrazena.

 

 

SPOLEČNÝ KROK NA NOVÝ ROK        termín     27.12. - 03.01.

Netradiční vánočně silvestrovský pobyt spojený s turistikou v podhůří Jizerských hor.

Cena:                         6 500 Kč                                                                                         Změna vyhrazena.