turistické puťáky

Základní informace – na všech prázdninových akcích je zajištěn zajímavý a pestrý program pro děti pod vedením zkušených vedoucích. Aktivity jsou určeny jak handicapovaným, tak zdravým dětem a mládeži od 6 do 26 let. Prázdninové aktivity jsou v lokalitách s krásným okolím vhodným pro turistiku, rekreační i sportovní vyžití. Zajištění stravy 5x denně (v den nástupu začínáme odpolední svačinou, poslední den tábora končíme také odpolední svačinou) pokud není uvedeno jinak. V ceně je zahrnuto ubytování, doprava na místo určení z Českých Budějovic, strava a další provozní náklady. Vstupy do kulturních památek nejsou v ceně. Účastníci jsou pojištěni. Po celou dobu akce je přítomno doprovodné vozidlo.

Změna vyhrazena.                                         Akce je realizována při minimální účasti 6-ti osob.

 

------------------------------------------------------------

PUTOVÁNÍ S ROZÁRKOU                   termín             15.08. – 22.08.     OBSAZENO

Cílem turistického tábora s asistencí koterapeutů (zvířat) je podpora společného trávení volného času, naučit děti vnímat svět kolem sebe, vytvářet a posilovat pozitivní vztah dětí k přírodě, svému okolí, jak se k přírodě a svému okolí chovat a především najít si své místo ve společnosti. Hlavní program je situován do táborových (rekreačních) středisek v Libereckém kraji (změna místa realizace vyhrazena). Program tvoří celotáborová hra, pěší turistika, tematické hry, soutěže, výlety, prohlídky měst a památek, rekreační i sportovní vyžití. Tábor je vhodný pro děti a mládež od 6 do 17 let zdravé i handicapované, předpokládaná účast 10-12 osob. Po celou dobu akce je přítomno doprovodné vozidlo.

Ubytování               REKREAČNÍ A SPORTOVNÍ AREÁL V RASPENAVĚ

Rekreační areál leží skoro uprostřed města Raspenavy, mezi házenkářským a fotbalovým hřištěm. Součástí areálu je koupaliště, hřiště na beachvolleyball, bufet s rychlým občerstvením. Pro různá sportovní soustředění je k dispozici sportovní hala, házenkářské hřiště s umělým trávníkem, nebo fotbalové hřiště.

Ubytování ve  dvoulůžkových a třílůžkových pokojích, společenská místnost, jídelna a zařízená kuchyňka, sprchy, umývárna, WC.

 

Město Raspenava se nachází ve Frýdlantském výběžku na severu Čech v okrese Liberec. Rozkládá se ve Frýdlantské pahorkatině, tvořící severozápadní podhůří Jizerských hor, přibližně 3 až 6 km jihovýchodně od Frýdlantu v Čechách. Městem protékají říčka SmědáLomniceSloupský potok a Libverdský potok. Nadmořská výška katastru se pohybuje od 320 do 800 m. V nedalekém okolí je možné navštívit řadu historických památek a různé kulturní zajímavosti. V okolí lze navštívit zajímavá města, například Hejnice, Lázně Libverda, Frýdlant nebo Liberec. Krásu Jizerských hor lze obdivovat prostřednictvím značených turistických a cykloturistických tras.

Změna vyhrazena.                                                                                         Akce je realizována při minimální účasti 6-ti osob.

Cena:  3 990 Kč

 Změna vyhrazena.

SPOLEČNÝ KROK NA NOVÝ ROK        termín     27.12. - 03.01.

Netradiční vánočně silvestrovský pobyt spojený s turistikou v podhůří Jizerských hor.

Cena: 5 500 Kč

Změna vyhrazena.