pobytové tábory

Základní informace – na všech prázdninových akcích je zajištěn zajímavý a pestrý program pro děti pod vedením zkušených vedoucích. Aktivity jsou určeny jak handicapovaným, tak zdravým dětem a mládeži od 6 do 26 let. Prázdninové aktivity jsou v lokalitách s krásným okolím vhodným pro turistiku, rekreační i sportovní vyžití. Zajištění stravy 5x denně (v den nástupu začínáme odpolední svačinou, poslední den tábora končíme také odpolední svačinou) pokud není uvedeno jinak. V ceně je zahrnuto ubytování, doprava na místo určení z Českých Budějovic, strava a další provozní náklady. Vstupy do kulturních památek nejsou v ceně. Účastníci jsou pojištěni. Po celou dobu akce je přítomno doprovodné vozidlo.

Změna vyhrazena.                                                                                   Akce je realizována při minimální účasti 6-ti osob.

 

---------------------------------------------------------------------------

OŘEŠNÍK                                                              termín                    27.06. - 02.07.          OBSAZENO

Integrovaný prorodinný rekondiční pobyt vhodný i pro osoby se znevýhodněním a nejen pro rodiny s dětmi, ale i pro jednotlivce a skupiny.

Hlavní náplní integrovaného rekondičního pobytu s asistencí zvířat (koterapeutů) je pěší turistika za léčivými prameny podhůří Jizerských hor s ohledem na handicap účastníků. Realizace zoorehabilitace, tematické hry, soutěže, výlety, prohlídky měst a památek, rekreační i sportovní vyžití nejen v areálu campu. V okolí se nachází několik vodopádů a přírodních koupališť. Lze využít nabídky léčebných procedur nedalekých Lázní Libverda. Oblast je bohatá na zajímavé historické i sakrální památky a kulturní zajímavosti, vyhlídky a rozhledny. Turistické trasy v mírně kopcovitém terénu s množství vedlejších silnic, lesních a polních cest jsou díky své nenáročnosti vhodné i pro rodiny s dětmi.

Pobyt je určen i asistentům a terapeutům aktivit a terapie s asistencí zvířat.

Ubytování v Rekreačním a sportovním areálu Raspenava s koupalištěm a s hřištěm na beachvolleyball. K dispozici jsou dvoulůžkové a třílůžkové pokoje, společenská místnost, společné sprchy, umývárna, WC. V případě bezbariérovosti s dopomocí ubytování v chatkách.

Stravování vlastní.. K dispozici zařízená kuchyňka s jídelnou. V areálu bufet s rychlým občerstvením. Bohatý výběr restaurací v obci s celodenní nabídkou stravování. Po dohodě lze zajistit dodávku jídel přímo do areálu (osobní odběr nezbytný).

Změna vyhrazena (změna místa pobytu či termínu konání aj.).                         Akce je realizována při minimální účasti 6-ti osob.

Cena:                         4 990 Kč                                                                                         Změna vyhrazena.

POBYTOVÉ TÁBORY S KOŇMI

Dětský tábor s koňmi Bečelov www.stajprotivin.cz

 

Jk stáj Šárka se nachází v krásném prostředí píseckých hor. Zde je pro děti připraven každodenní program jízdy na koni. Stáj disponuje jízdárnou se skokovým materiálem. Děti stráví každý den minimálně 1,5 hodiny jízdy na koni. Naučíme je základům péče o koně, vyzkouší si plavení koní v nedaleké Rabyni, která je vzdálená 5 minut chůze od stáje. Pro děti máme připravenou výuku jízdy s madly. Zdatní jezdci si mohou ozkoušet skoky přes překážky nebo projetí drezurní úlohy. Závěrem tábora uspořádáme pro děti jezdecké závody o floty a věcné ceny.

Do programu tábora je zařazena večerní diskotéka, noční hra a jiné další hry a soutěže o sladké ceny. Dále podnikneme výlet s koňmi na rozhlednu Kamýk. Dětem na každém turnusu uděláme společné fotografie s koňmi.

Ubytování: v dřevěných chatkách (4 děti v jedné chatce) nebo v domě. Více na https://www.stajprotivin.cz

Kontakt a přihlášky: Bc. Šárka Návarová, tel. 773 604 124,  stajsarka@centrum.cz. IČO: 751 16 286